Medarbetare


SPECIALISTER PÅ REVISION, EKONOMISK RÅDGIVNING OCH REDOVISNING FÖR SMÅ OCH MEDELSTORA FÖRETAG


Anette Andersson

Godkänd revisor

anette.andersson@jonzonrevision.se

040-678 98 43


Mer om Anette >>





Camilla Nordefell

Godkänd revisor

camilla.nordefell@jonzonrevision.se

040- 608 20 61


Mer om Camilla >>


Peter Jonzon

Godkänd revisor

peter.jonzon@jonzonrevision.se

040- 678 98 42


Mer om Peter >>





Magnus Arleborn

Godkänd revisor

magnus.arleborn@jonzonrevision.se

040-678 98 45


Mer om Magnus >>


Maggie Bao

Redovisningsekonom

maggie.bao@jonzonrevision.se

040-608 20 63


Mer om Maggie >>



Helene Nilsson

Redovisningsekonom

helene.nilsson@jonzonrevision.se

040- 678 98 47


Mer om Helene >>




Mirjeta Morina

Redovisningsekonom

mirjeta.morina@jonzonrevision.se

040-608 20 62


Mer om Mirjeta >>


Pia Eriksson

Redovisningsekonom

pia.eriksson@jonzonrevision.se

040-678 98 41


Mer om Pia >>

Jonzon Revision   Dammfrivägen 45 A   217 63 Malmö   Tel: 040-678 98 40      Mail: info@jonzonrevision.se

Bengt Brahed

Redovisningsekonom

bengt.brahed@jonzonrevision.se

040-678 98 48


Mer om Bengt >>