Medarbetare

 

SPECIALISTER PÅ REVISION, EKONOMISK RÅDGIVNING OCH REDOVISNING FÖR SMÅ OCH MEDELSTORA FÖRETAG

 

Anette Andersson

Godkänd revisor

anette.andersson@jonzonrevision.se

040-678 98 43

 

Mer om Anette >>

 

 

 

 

Karin Lindberg

Auktoriserad redovisningskonsult

karin.lindberg@jonzonrevision.se

040- 678 98 41

 

Mer om Karin >>

 

Peter Jonzon

Godkänd revisor

peter.jonzon@jonzonrevision.se

040- 678 98 42

 

Mer om Peter >>

 

 

 

 

Magnus Arleborn

Godkänd revisor

magnus.arleborn@jonzonrevision.se

040-678 98 45

 

Mer om Magnus >>

 

Maggie Bao

Redovisningsekonom

maggie.bao@jonzonrevision.se

040-608 20 63

 

Mer om Maggie >>

 

 

Helene Nilsson

Auktoriserad redovisningskonsult

helene.nilsson@jonzonrevision.se

040- 678 98 47

 

Mer om Helene >>

 

 

 

Mirjeta Morina

Redovisningsekonom

mirjeta.morina@jonzonrevision.se

040-608 20 62

 

Mer om Mirjeta >>

 

Peter Törnkqvist

Redovisningsekonom

peter.tornkvist@jonzonrevision.se

040-678 98 48

 

Mer om Peter >>

Heidi Ljungdahl

Redovisningsekonom

heidi.ljungdahl@jonzonrevision.se

040-608 20 63

 

Mer om Heidi >>

Jonzon Revision Dammfrivägen 45 A 217 61 Malmö Tel: 040-678 98 40 Mail: info@jonzonrevision.se